DÜNYA'dan  İşinize Uzanan Güvenilir Destek

Hakkımızda

Dünya Forklift ve İş Makineleri San.Tic. LTD arkasına 1911 yılında kurulmuş Burla Makıne’nın köklü yapılarından olan Teknika T.A.Ş ‘nin gücünü alarak Clark Forkliflerinin yetkili bayiliğini yürütmekteyiz.

Forklift alım satım, yedek parça ithalat-ihracat tedariğı, forklift servisi, ikinci el alım satım ve forklift kiralama hizmeti konusunda profesyonel çözümler sunmaktayız.
 
Ayrıca; Türk Silahlı Kuvvetler iştiraki olan İşbir Elektrik San. A.Ş den aldığımız destek ile jenaratör  tedarik hizmeti de verilmektedir.

 
Şirket Politikamız ;
İş ahlakı ve prensiplerine bağlı kalarak müşteri memnuniyeti oluşturmak, güleryüzlü hizmet anlayışı, deneyimli satış ekibi, servis işçiliği ile  satış öncesi ve sonrası güvenilir yöntemleri uygulayarak kalite güvence ve sistem sürekliliğini sağlamaktır.

 

Misyonumuz;
Daima en iyi olabilmektir. Müşterilerimiz, İş ortaklarımız ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlayarak, tercih edilen bir şirket olmaktır.
Müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini karşılamaktır.

Kalite Anlayışımız;
Misyonumuz, hizmet verdiğimiz her alanda müşteri memnuniyeti sağlamak ve daima EN İYİ olmaktır.

  • En iyi olmaktan anladığımz;
  • Müşterilerinin memnuniyetini sağlamış
  • Kurumsal ve sosyal sorumluluklarının bilincinde,
  • Yasalara saygılı
  • Rakiplerine karşı referans olarak gösterilebilen bir firma olmaktır.

 

Tags: forklift forklift kart tamiri elektronik kart tamiri Forklift Lastiği plastik palet ahşap palet çorlu forklift tekirdağ forklift trakya forklift çerkezköy forklift omega forklift portif forklif lpg forklift clark forklift kiralık forklift dizel forklift lpgli forklift transpalet transpaletler clark transpalet reach truck reachtruck dizel forkliftler akülü forklift akülü forkliftler forklift çatal çatal istif makinası istif istif makinaları jenaratör jenaratörler işbir akülü çekici akülü çekiciler clark çekici